close
دانلود آهنگ جدید
مختصر دانلود - 18
loading...

مختصر دانلود

خوشامدید

نرم افزار کارت ملی هوشمند

 1. در ازدواج موقت، رضايت طرفين و خواندن صيغه كافي است و نوشتن و شاهد گرفتن لازم نيست.

2.  خود زن و مرد مي‌توانند صيغه عقد را بخوانند. ابتدا مدت عقد (از يك ساعت تا چند سال) و ميزان مهر (مثلاً از هزار تومان تا ...) را معين كنند و بعد صيغه عقد را بخوانند. 

«صيغه عقد»

زن مي‌گويد:

«زَوَّجتُكَ نَفْسي في المُدَّةِ الْمَعْلوُمَه عَلَي الْمَهْرِ الْمَعْلوُم» (خودم را به تو تزويج كردم براي مدت معين با مهر معين)

بعد مرد مي‌گويد:

«قَبِلْتُ» (قبول كردم)

 تبصره: اگر خود مرد و زن نتوانند صيغه را به عربي صحيح بخوانند به هر لفظي كه صيغه را بخوانند صحيح است. اما بايد لفظي را بگويند كه معني «زَوَّجْتُ و قَبِلْتُ» را بفهماند.

در ادامه مطلب


احمد بازدید : 1378 شنبه 01 شهريور 1393 زمان : 21:29 نظرات ()
از خودروی "بی‌.ام.و" تا ر

حفاظت از روحانی با روش‌های هالیوودی +تصاویر

معلوم نیست چرا تیم حفاظت رئیس جمهور در حال رصد "غیرمعمول" اقدامات امنیتی است و با چه توجیهی حفاظت از روحانی را با شیوه فیلم های هالیوودی انجام می دهد؟!

گروه سیاسی صراط - از زمان ورود حسن روحانی به ساختمان پاستور، روند تغییرات اساسی در هیئت وزیران، مدیران میانی، مشاوران و حتی کارمندان نهاد ریاست جمهوری آغاز شد، ولی هیچ کس به فکرش هم نمی رسید که تغییرات اساسی تیم حفاظت روحانی را هم دربربگیرد و حتی اقدامات حفاظتی از رئیس جمهور هم که تقریبا در هر دوره ای ثابت بود، دچار تغییرات اساسی و بنیادین شود.

برخی اخبار حکایت از آن داشت که موکت های دفاتر حوزه مشاورین، مدیران نهاد ریاست جمهوری و دفتر رئیس جمهور تعویض و خطوط تلفن حساس و عادی نهاد ریاست جمهوری در زمان احمدی نژاد کور شده و خطوط جدید راه اندازی شده است....

احمد بازدید : 5744 شنبه 01 شهريور 1393 زمان : 18:22 نظرات ()

 حامد زمانی, دانلود آهنگ حامد زمانی, دانلود آهنگ های حامد زمانی, دانلود تمام آهنگ های حامد زمانی, دانلود فول آرشیو, دانلود فول آرشیو حامد زمانی, دانلود فول آلبوم, دانلود فول آلبوم حامد زمانی, فول آلبوم

تمام آلبوم ها و تک آهنگ های رسمی پخش شده از حامد زمانی را برای شما آماده دانلود کرده است.

برای دانلود فول آلبوم به ادامه مطلب مراجعه کنید …

احمد بازدید : 1112 شنبه 01 شهريور 1393 زمان : 17:19 نظرات ()

مدیرکل دفتر امور سهام تخصیصی و عدالت از تمدید مهلت ثبت نام نهایی دارندگان دعوتنامه سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی در شرکتهای تعاونی سهام عدالت تا ثبت نام آخرین نفر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا  اسمعیل مختاری دولت آبادی گفت: تمامی دارندگان دعوتنامه سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی تا پایان مرداد امسال مهلت داشتند تا با مراجعه به شرکت های تعاونی سهام عدالت شهرستانی نسبت به ثبت نام نهایی و دریافت برگه های سهام عدالت اقدام کنند؛ که با توجه به پایان این زمان و عدم ثبت نام نهایی برخی از مشمولین این گروه، مهلت ثبت نام نهایی دارندگان دعوتنامه سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی برای دریافت سهام عدالت تمدید شد.


مدیرکل دفتر امور سهام تخصیصی و عدالت سازمان خصوصی‌سازی در خصوص پایان مهلت جدید ثبت نام نهایی این گروه از مشمولین تصریح کرد: تا پایان مردادماه ثبت نام نهایی کارگران فصلی و ساختمانی در برخی از استانها به پایان رسید و همه مشمولین آنها موفق به دریافت سهام عدالت خود شده اند اما در برخی استانهای بزرگ مانند تهران ثبت نام این گروه از مشمولین به پایان نرسیده است و جامانده هایی دارند که زمان دوره جدید ثبت نام نهایی در این استانها تا آخرین نفر ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش؛ ثبت نام اولیه کارگران فصلی و ساختمانی برای دریافت سهام عدالت در سال 89 آغاز شد که در گام نخست 2 میلیون 300 هزار متقاضی نسبت به ثبت نام خود اقدام کردند و پس از پالایش های صورت گرفته، تعداد کارگران فصلی و ساختمانی مشمول دریافت سهام عدالت یک میلیون و 960 هزار نفر شناخته شدند که در مجموع با احتساب اعضاء خانوار آنها، تعداد کل مشمولین سهام عدالت این گروه 6 میلیون و 550 هزار نفر برآورده شده است.
همچنین  استان تهران بیشترین تعداد دعوتنامه سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی در کشور را دارد که یک میلیون و 110 هزار نفر را شامل می‌شود.

احمد بازدید : 1001 جمعه 31 مرداد 1393 زمان : 19:17 نظرات ()

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران سایت العربیه نوشت: پهلوی، قذافی و کندی، مشتریان روسپی خانه مشهور مادام کلود بوده اند.

به گزارش فیستی رو، اگر آنچه در خاطرات استیدیم آمده، واقعیت داشته باشد، دلیل پرده برنداشتن از این رازها در این همه سال، آشکار می شود چرا که او با این اقدام، زندگی خود را در معرض خطری بزرگ قرار می داد. او در خاطراتش از نام هایی همچون جان کندی رئیس جمهوری سابق آمریکا، محمد رضا پهلوی شاه پیشین ایران و معمر قذافی رهبر سابق لیبی به عنوان مشتریان روسپی خانه های مادام کلود یاد می کند.

 

 

در ادامه ..

احمد بازدید : 5310 جمعه 31 مرداد 1393 زمان : 16:34 نظرات ()

آژانس شیشه ای - هشت سال کشت و کشتار؟!
• زمان : 00:06:41
سکانس برتر فیلم سینمایی آژانس شیشه ای به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و بازی پرویز پرستویی و حبیب رضایی و رضا کیانیان

 

دانلود با لینک مستقیم

احمد بازدید : 2039 جمعه 31 مرداد 1393 زمان : 16:3 نظرات ()

استخدام نیروی انتظامی,استخدام نیروی انتظامی 1393 ,جدیدترین استخدام نیروی انتظامی 93 ,سایت استخدام نیروی انتظامی

نیروی انتظامی استان کردستان در مقطع درجه داری پنج ساله پیمانی استخدام می کند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرگرد صمد آقا مردی عنوان داشت : هسته گزینش انتظامی استان کردستان جهت تکمیل سهمیه استخدامی از بین داوطلبان انقلابی ، ولایتمدار و بومی استان در مقطع درجه داری پنج ساله پیمانی ثبت نام به عمل می آورد .

دبیر هسته گزینش انتظامی کردستان افزود جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سنندج-خیابان فلسطین-کوچه انتظام-جنب پلیس آگاهی-ساختمان هسته گزینش انتظامی کردستان مراجعه و یا با یکی از شماره تلفن های ۰۸۷۱۲۱۸۵۷۷۵, ۰۸۷۱۲۱۸۵۷۷۲, ۰۸۷۱۲۱۸۵۷۰۷ تماس حاصل نمایند.

 

احمد بازدید : 1646 جمعه 31 مرداد 1393 زمان : 11:50 نظرات ()

تعداد صفحات : 189