close
دانلود آهنگ جدید
گروهبندی مسابقات جام جهانی برزیل 2014
loading...

مختصر دانلود

گروهبندی مسابقات جام جهانی برزیل 2014   قرعه کشی بیستمین دوره مسابقات جام جهانی در باهیای برزیل برگزار شد و با مشخص شدن گروه بندی این مسابقات برنامه کامل دیدارهای جام جهانی 2014 بدین شرح مشخص شد:       مرحله گروهی پنجشنبه 22 خرداد (12 ژوئن) :  برزیل - کروواسی (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو - دیدار افتتاحیه) جمعه 23 خرداد (13 ژوئن): شیلی - استرالیا (کوییابا - ورزشگاه پانتانال) مکزیک - کامرون (ناتال - ورزشگاه داس دوناس) اسپانیا - هلند (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا) شنبه…

نرم افزار کارت ملی هوشمند

گروهبندی مسابقات جام جهانی برزیل 2014

 

قرعه کشی بیستمین دوره مسابقات جام جهانی در باهیای برزیل برگزار شد و با مشخص شدن گروه بندی این مسابقات برنامه کامل دیدارهای جام جهانی 2014 بدین شرح مشخص شد:

 

 

 

مرحله گروهی

پنجشنبه 22 خرداد (12 ژوئن) : 

برزیل - کروواسی (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو - دیدار افتتاحیه)

جمعه 23 خرداد (13 ژوئن):

شیلی - استرالیا (کوییابا - ورزشگاه پانتانال)

مکزیک - کامرون (ناتال - ورزشگاه داس دوناس)

اسپانیا - هلند (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)

شنبه 24 خرداد (14 ژوئن):

کلمبیا - یونان(بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)

اروگوئه - کاستاریکا(فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)

انگلستان - ایتالیا(مانائوس - ورزشگاه آمازون)

ساحل عاج - ژاپن (رسیف - پرنامبوکو)

یکشنبه 25 خرداد (15 ژوئن):

سوئیس - اکوادور(برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

فرانسه - هندوراس (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو)

آرژانتین - بوسنی (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

دوشنبه 26 خرداد (16 ژوئن):

نیجریه - ایران (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا)؛ ساعت 21:30 به وقت تهران
غنا - آمریکا (ناتال - ورزشگاه داس دوناس)
آلمان - پرتغال(سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)

سه شنبه 27 خرداد (17 ژوئن):

بلژیک - الجزایر(بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)

روسیه - کره جنوبی (کوییابا - ورزشگاه پانتانال)

برزیل - مکزیک(فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)

چهارشنبه 28 خرداد (18 ژوئن):

کامرون - کروواسی(مانائوس - ورزشگاه آمازون)

استرالیا - هلند(پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو)

اسپانیا - شیلی (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

پنجشنبه 29 خرداد (19 ژوئن):

کلمبیا - ساحل عاج (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

ژاپن - یونان(ناتال - ورزشگاه داس دوناس)

اروگوئه - انگلستان (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

جمعه 30خرداد (20 ژوئن):

هندوراس - اکوادور(کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا)

ایتالیا - کاستاریکا(رسیف - پرنامبوکو)

سوئیس - فرانسه(سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)

شنبه 31 خرداد (21 ژوئن):

آرژانتین - ایران (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو) ساعت 18:30 به وقت تهران
نیجریه - بوسنی(کوییابا - ورزشگاه پانتانال)
آلمان - غنا (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)،

یکشنبه 1 تیر (22 ژوئن):

آمریکا - پرتغال (مانائوس - ورزشگاه آمازون)

کره جنوبی - الجزایر(پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو)

بلژیک - روسیه (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

دوشنبه 2 تیر (23 ژوئن):

کامرون - برزیل(برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

استرالیا - اسپانیا (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا)

کروواسی - مکزیک (رسیف - پرنامبوکو)

هلند - شیلی (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو)

سه شنبه 3 تیر (24 ژوئن):

کاستاریکا - انگلستان (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)

ژاپن - کلمبیا(کوییابا - ورزشگاه پانتانال)

یونان - ساحل عاج (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)

ایتالیا - اروگوئه(ناتال - ورزشگاه داس دوناس)

چهارشنبه 4 تیر (25 ژوئن):

هندوراس - سوئیس(مانائوس - ورزشگاه آمازون)

نیجریه - آرژانتین (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو)

اکوادور - فرانسه(ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

ایران - بوسنی (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا) ساعت 19:30 به وقت تهران

پنجشنبه 5 تیر (26 ژوئن):

پرتغال - غنا (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

الجزایر - روسیه (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا)

آمریکا - آلمان(رسیف – پرنامبوکو)

کره جنوبی - بلژیک (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو)

مرحله یک هشتم پایانی

شنبه 7 تیر (28 ژوئن):

اول گروه A - دوم گروه B (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)

اول گروه C - دوم گروه D (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

یکشنبه 8 تیر (29 ژوئن):

اول گروه B - دوم گروه A (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)
اول گروه D - دوم گروه C (رسیف – پرنامبوکو)

دوشنبه 9 تیر (30 ژوئن):

اول گروه E - دوم گروه F (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

اول گروه G - دوم گروه H (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو)

سه شنبه 10 تیر (1 جولای):

اول گروه H - دوم گروه G (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)

اول گروه F - دوم گروه E (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو)

مرحله یک چهارم پایانی

جمعه 13 تیر (4 جولای):

برنده دیدار اول گروه A - دوم گروه B برابر برنده دیدار اول گروه C - دوم گروه D (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)

اول گروه E - دوم گروه F  برابر برنده دیدار  اول گروه G - دوم گروه H (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

شنبه 14 تیر (5 جولای):

اول گروه H - دوم گروه G با برنده دیدار  اول گروه F - دوم گروه E (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

اول گروه B - دوم گروه A با برنده دیدار اول گروه D - دوم گروه C (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)

نیمه نهایی:

سه شنبه 17 تیر (8 جولای):

برنده دیدار (اول گروه A - دوم گروه B برابر برنده دیدار اول گروه C - دوم گروه D) با (اول گروه E - دوم گروه F  برابر برنده دیدار  اول گروه G - دوم گروه H) (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)

چهارشنبه 18 تیر (9 جولای):

برنده دیدار (اول گروه H - دوم گروه G با برنده دیدار  اول گروه F - دوم گروه E) با (اول گروه B - دوم گروه A با برنده دیدار اول گروه D - دوم گروه C) (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو)

شنبه 21 تیر (12 جولای):
دیدار رده بندی - (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

یکشنبه 22 تیر (13 جولای):

فینال -  (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی