close
دانلود آهنگ جدید
بیانیه حجت الاسلام مهدی دانشمند
loading...

مختصر دانلود

بیانیه استاد دانشمند پیرامون موارد پیش آمده:   بسم الله الرحمن الرحیم ازدیرباز دشمنان اسلام با سیاست (تفرقه بینداز وحکومت کن) سعی داشته تا بین امت اسلامی به عناوین مختلف با شایعه و تهمت و افتراء و تقطیع سخنان و جمله سازی درموضوع خاص اختلاف ایجاد کنند تا مومنین همبستگی خود را از دست داده و به جای مبارزه با دشمن به یکدیگر حمله ور شوند .اینبار نیز حقیر هدف دشمن شده تا شاید توسط خودی ها و دوستان انقلاب و نظام و رهبری مورد سوء ظن قرار بگیرم. بجهت تنویر افکار عموم و خنثی ساختن توطئه دشمن علیه…

نرم افزار کارت ملی هوشمند

بیانیه استاد دانشمند پیرامون موارد پیش آمده:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ازدیرباز دشمنان اسلام با سیاست (تفرقه بینداز وحکومت کن) سعی داشته تا بین امت اسلامی به عناوین مختلف با شایعه و تهمت و افتراء و تقطیع سخنان و جمله سازی درموضوع خاص اختلاف ایجاد کنند تا مومنین همبستگی خود را از دست داده و به جای مبارزه با دشمن به یکدیگر حمله ور شوند .اینبار نیز حقیر هدف دشمن شده تا شاید توسط خودی ها و دوستان انقلاب و نظام و رهبری مورد سوء ظن قرار بگیرم.
بجهت تنویر افکار عموم و خنثی ساختن توطئه دشمن علیه حقیر و روحانیت بطور صریح اعلان میدارم:
دشمن بداند اگر مارا قطعه قطعه کند تا آخرین قطره خونمان درخدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهیم ایستاد و برای همیشه سربازی فداکار و مفید برای فرمانده کل قوا رهبر فرزانه انقلاب حضرت ایت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی خواهیم بود و ولایت فقیه را استمرار ولایت انبیاء و اهل بیت علیهم السلام میدانیم و راه و اهداف شهدای مظلوم هشت سال دفاع مقدس را ادامه خواهیم داد.

دشمن بداند شاید بخیال خام خود بتواند با فریب و استفاده از تکنولوژی و تقطیع سخنان و مونتاژ و تقلید صدا و جابجایی کلمات و شایعه پراکنی و استفاده نامطلوب از رسانه های بیگانه و اینترنت و فضای مجازی و با کاریکاتور یا تمسخر و تحقیر و فیلم و انیمیشن و….. قصد داشته باشد چهره های فرهنگی و انقلابی را درانظارمردم مخدوش کرده و دوست را دشمن و دشمن را دوست جلوه دهد و همانطور که قصد دارد وحدت اسلامی مسلمین را برهم زند اینبار نیت داشته تا وحدت شیعه و شیعه را درهم بکوبد و مردم حزب اللهی و انقلابی و ولایت مدار را روبروی هم قرار دهد تا با این تفرقه افکنی و دشمنی بتواند ضربه ای به پیکراجتماع انقلابی شیعی بزند ولی زهی خیال باطل. وبقول قران کریم ( ومکرو ومکرالله والله خیرالماکرین)

علاوه بر این دوستان عزیز و مومن و متعهد و انقلابی و ولایت مدار باید با بصیرتی که داریم بهوش باشیم که توطئه دشمنان اسلام و انقلاب را همانند قبل خنثی ساخته و با موجی که دشمن ایجاد میکند سیلی شویم برای نابودی دشمن نه برای محو کردن و نادیده گرفتن خدمات دوستانی که مورد حمله وتهدید دشمن قرار گرفته و میگیرند.

ما درطول این چند سال حکومت اسلامی و بویژه هشت سال دفاع مقدس تجربیات بزرگی را کسب کردیم وبخوبی میدانیم که دشمن قبل از اینکه ترور فیزیکی داشته باشد بدنبال ترور شخصیت افراد تاثیر گذار درنظام و جامعه اسلامی ایران بوده و هست.

ولی دشمن و دوست بداند ماهمچنان بر بیعتمان با ولی امرمسلمین و ولایت فقیه و نائب برحق امام زمان (عج) ؛ مقام معظم رهبری دامت برکاته پابند بوده و هستیم و این اعمال ناجوانمردانه روز بروز ما را بر تحکیم بیعتمان مستحکم تر و استوارتر میگرداند. و معتقدیم که فرمایش قران برحق بوده و هست که ( ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم)
ونباید فراموش کرد که هدف اصلی دشمن حمله به ولایت فقیه و خدشه دار کردن مقام عظما ی ولایت است ولی چون قادر به این کار نیستندونخواهند بود ؛ لذا سعی میکنند اول شاخه وبرگهای این شجره طیبه را که جامعه روحانیت وفادار به انقلاب و نظام ورهبری میباشند را قلع و قمع کرده تا بخیال باطل خود ولی امرمسلمین و ولایت فقیه را تنها و بی یار و یاور گردانند.
دشمنان اسلام بدانند هرچه بیشتر شیطنت کنند ما بر اهداف و راهمان مصمم تر خواهیم شدوهرگزدر روحیه انقلابی ما تاثیرمنفی نخواهدگذاشت. ونخواهند توانست که مارا درمقابل نظام ورهبری قرارداده واین آرزوی باطل خویش را به گور خواهند برد.
ودرپایان دوستان عزیزمان هم براین باوربمانندکه حقیر همانند همیشه سرباز وفادار فرمانده کل قوا خواهم بودواحدی نخواهد توانست حقیر را ازمسیر نظام و رهبری خارج سازد. تا اخرعمرحقیر وناقابل خود همدوش شما درمبارزه با دشمنان تشیع و انقلاب و رهبری خواهم جنگیدو اگردرهشت سال دفاع مقدس لیاقت نداشتم که عضوی از بدنم را تقدیم انقلاب و مملکتم کنم ولی امروز حاضرم همین مقدار ابروی ناچیزی که دارم را تقدیم اسلام و تشیع و انقلاب و نظام و رهبری نمایم . وهرگز این وعده الهی را ازخاطر نخواهم برد که میفرماید : ( ان الله یدافع عن الذین امنوا )

 

 

 

نکاتی پیرامون توضیحات منتشر شده توسط دانشمند : 

 

برای مردم ولایی و امت حزب الله، بسیار ناخوشایند است که جناب دانشمند بر سر سفره ای بنشیند که بارها از تریبون رسانه ای خود به نظام و رهبری تاخته اند. از اینکه خود را سرباز وفادار انقلاب و فرمانده کل قوا می دانید باعث دلگرمی و التیام خاطر امت اسلامی ست ولی انتظار می رود در شبکه هایی که بر علیه نظام و رهبری لجن پراکنی می کنند حضور پیدا نکنید زیرا یک سرباز وفادار نمی تواند هم در جبهه خودی باشد و هم در جبهه دشمن حضور پیدا کند. از شما انتظار می رود به عنوان سرباز وفادار در اظهارات خود در شبکه های مذکور به همان اندازه که به دوستان انقلاب اظهار لطف دارید، فریادی هر چند ناچیز بر سر جنایتکاران عالم از جمله رژیم نحس صهیونیست بزنید حتی به قیمت اینکه شما را دیگر در آن شبکه ها راه ندهند؛ از شما انتظار می رود به مسائل مهم امروز جهان اسلام بپردازید؛ همان مسائلی که دغدغه امروز پیامبر اسلام است؛ همان دغدغه ای که حضرت حسین(ع) برای حفظ آن، همه چیز خود را فدا کرد.

 

حدالمقدور انتظار می رفت نسبت به موارد مطرح شده مستند توضیحات مبسوطی ارائه می نمودید تا روشن شود کم و کیف ماجرا چگونه بوده و اساسا چه بخشی های از مستندات ارائه شده مخدوش می باشد لذا با توجه به عدم پرداختن شما به این موضوع، ما هم از واکاوی آن خودداری می کنیم.

 

کاش به آنچه گفته اید پایبند باشید و همواره پشتیبان ولایت فقیه و اسلام و انقلاب باشید زیرا هر آنچه از آبرو و شهرت برایتان حاصل شده، به برکت خون شهدا و  ولایت است و باید این آبرو در راه انقلاب و اسلام هزینه شود؛ باید به عنوان سرباز وفادار رهبر فرزانه انقلاب شمشیراتان آنچنان برنده باشد که رسانه های به ظاهر دینی ولی مغرض جرات دعوت کردن شما را به برنامه هایشان نداشته باشند. رسالت رسانه ای ما اقتضا می کند هر جا احساس خطر کنیم به روشنگری بپردازیم و در ادامه راه هم اینچنین خواهد بود. ما با کسی عقد اخوت نبسته ایم و دلیلی هم ندارد در برابر یاوه گویی ها سکوت نماییم؛ هر چند آن را تقلید و تقطیع صدا بنامید؛ هر چند با برچسب دشمن نامیدن و ضد تشیع فرافکنی نمایید. این شما هستید که وقتی در شبکه های معاند به فعالیت ضد ارزشی مشغول می شوید، جای دوست و دشمن را عوض می نمایید. از حرف تا به عمل فاصله بسیار است..

ما حق داریم که در برابر این بی خردی ها سکوت را بشکنیم. ما پیرو همان پیر مقتدایمان هستیم که در منشور روحانیت خود، ما را از توطئه های اینچنینی این گونه آگاه ساخت:


آنقدر که اسلام از این مقدسین روحانى‏نما ضربه خورده است، از هیچ قشر دیگر نخورده است و نمونۀ بارز آن مظلومیت و غربت امیرالمؤمنین ـ علیه السلام ـ که در تاریخ روشن است. بگذارم و بگذرم و ذائقه‏ها را بیش از این تلخ نکنم. ولى طلاب جوان باید بدانند که پروندۀ تفکر این گروه همچنان باز است و شیوۀ مقدس‏مآبى و دین فروشى عوض شده است. شکست خوردگان دیروز، سیاست بازان امروز شده‏اند. آنها که به خود اجازۀ ورود در امور سیاست را نمى‏دادند، پشتیبان کسانى شدند که تا براندازى نظام و کودتا جلو رفته بودند.
 

«ولایتى»هاى دیروز که در سکوت و تحجر خود آبروى اسلام و مسلمین را ریخته‏اند، و در عمل پشت پیامبر و اهل بیت عصمت و طهارت را شکسته‏اند و عنوان ولایت برایشان جز تکسب و تعیش نبوده است، امروز خود را بانى و وارث ولایت نموده اند..
 

من به طلاب عزیز هشدار مى‏دهم که علاوه بر اینکه باید مواظب القائات روحانى نماها و مقدس‏مآبها باشند، از تجربۀ تلخ روى کار آمدن انقلابى نماها و به ظاهر عقلاى قوم که هرگز با اصول و اهداف روحانیت آشتى نکرده‏اند عبرت بگیرند که مبادا گذشتۀ تفکر و خیانت آنان فراموش و دلسوزی هاى بی مورد و ساده‏اندیشی ها سبب مراجعت آنان به پستهاى کلیدى و سرنوشت‏ساز نظام شود. "
    

و السلام علی من اتبع الهدی

 

  

مَنْ رَضِیَ عَنْ نَفْسِهِ کَثُرَ السَّاخِطُونَ عَلَیْهِ.
آن که از خودش راضی باشد ناراضیان از او فراوان شوند.
امام هادی (ع)

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط این در تاریخ 1392/9/19 و 19:09 دقیقه ارسال شده است

خدا به همچیز عالم است
از این همه جدایی بین شیعیان قلبم به در می اید


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی