close
دانلود آهنگ جدید
دانلود سریال شاهگوش قسمت 3 با لینک مستقیم
loading...

مختصر دانلود

نام سریال:شاهگوش بازیگران:فرهاد اصلانی،مرجانه گلچین،احمد مهرانفر کارگردان:داوود میر باقری   در حالی قسمت سوم «شاهگوش» توزیع می‌شود که پیوستن بازیگران مطرح به این سریال ادامه دارد و پس از رضا کیانیان و هانیه  توسلی، این بار امین زندگانی هم به جمع بازیگران سریال پیوست. پس از پخش دو قسمت اول سریال «شاهگوش» در شبکه نمایش خانگی، فرا رسیدن دهه اول محرم، باعث وقفه‌ای کوتاه در پخش اولین سریال داود میرباقری در این رسانه شد، اما با پایان ایام عزاداری، سومین قسمت…

نرم افزار کارت ملی هوشمند

نام سریال:شاهگوش
بازیگران:فرهاد اصلانی،مرجانه گلچین،احمد مهرانفر
کارگردان:داوود میر باقری

سریال شاهگوش

سریال شاه گوش

 

در حالی قسمت سوم «شاهگوش» توزیع می‌شود که پیوستن بازیگران مطرح به این سریال ادامه دارد و پس از رضا کیانیان و هانیه  توسلی، این بار امین زندگانی هم به جمع بازیگران سریال پیوست.

پس از پخش دو قسمت اول سریال «شاهگوش» در شبکه نمایش خانگی، فرا رسیدن دهه اول محرم، باعث وقفه‌ای کوتاه در پخش اولین سریال داود میرباقری در این رسانه شد، اما با پایان ایام عزاداری، سومین قسمت «شاهگوش»، چهارشنبه  ۲۹ آبان توزیع می‌شود.

 رضا کیانیان به جمع بازیگران سریال «شاهگوش» به کارگردانی داوود میرباقری پیوست.

«شاهگوش»، سریال پربازیگریست. نکته ای که در همین توزیع و پخش دو قسمت ابتدایی این سریال در شبکه نمایش خانگی هم مشهود است. داوود میرباقری برای ساخت «شاهگوش» سراغ بازیگران متعددی رفته ضمن اینکه به مرور و به فراخور قصه باز هم بازیگرانی نام آشنا به سریال اضافه می شوند..

رضا کیانیان، آخرین بازیگری که شاهگوشی شده است. او که پیش از این در سریال «مختارنامه» و در نقش ابن زبیر، تجربه همکاری با میرباقری را داشته، بار دیگر در سریالی به کارگردانی وی پیوسته است./

کیانیان در این سریال نقش یک مربی به نام “ف. ک” را دارد. یک مربی گوش شکسته که متهم شده و پایش به کلانتری ۱۰۰ ملت باز می شود و حالا باید جواب سئوالات سرگرد اسد خفته (فرهاد اصلانی) را که مسئول کلانتری است، بدهد.

.هانیه توسلی هم به این سریال شبکه نمایش خانگی پیوست..

توسلی که در جشنواره فیلم فجر پارسال برای بازی در فیلم «دهلیز»، سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن را شکار کرده بود، برای اولین بار با داود میرباقری همکاری کرد..

او در «شاهگوش»، نقش محبوبه، همسر سرگرد اسد خفته ملقب به شاهگوش (با بازی فرهاد اصلانی) را دارد. بدین ترتیب زوج اصلانی و توسلی، برای بار سوم بعد از فیلم‌های «خصوصی» و «به خاطر پونه»؛ این بار در «شاهگوش» در برابر هم قرار گرفتند.

.اما در حالی قسمت سوم «شاهگوش» توزیع می‌شود که پیوستن بازیگران مطرح به این سریال ادامه دارد و پس از رضا کیانیان و هانیه  توسلی، این بار امین زندگانی هم به جمع بازیگران سریال پیوست..

«شاهگوش»، چهارمین همکاری امین زندگانی با داود میرباقری است، اولین همکاری زندگانی ۴۱ ساله با این کارگردان کارکشته، ۱۷ سال پیش شکل گرفت و او در چند سکانس سریال «امام علی» بازی کرد. اما اولین همکاری رسمی میرباقری و زندگانی در سریال «معصومیت از دست رفته» شکل گرفت. زندگانی، زید پسر شوذب خزانه دار بود. مسلم بن عقیل، سومین نقشی بود که زندگانی برای داود میرباقری در سریال «مختارنامه» بازی کرد..

زندگانی، ابتدا قرار بود نقش یکی از فرماندهان مختار را بازی کند اما دست سرنوشت، او را پیک امام حسین در کوفه کرد تا نقشی ماندگار خلق شود و حالا او برای چهارمین بار در سریال «شاهگوش» با میرباقری همکاری می‌کند..

اما چهارمین تجربه بازی زندگانی در اثری از میرباقری، تفاوتی اساسی با کارهای قبلی دارد آن هم این است که «شاهگوش»، سریالی امروزی، کمدی و در فضای شبکه نمایش خانگی است. زندگانی در این سریال، نقش عطا را که یک مجری تلویزیونی است بازی می‌کند. او از جمله شخصیت‌هایی است که در مظان اتهام تصادف با رحمان کله پز (اکبر عبدی) است و با حضور در کلانتری ۱۰۰ ملت به سئوالات سرگرد اسد خفته (فرهاد اصلانی) پاسخ می‌دهد.

/

/

بدین ترتیب در حالی که هنوز مسیری طولانی پیش روی این سریال است، امین زندگانی هم به جمع بازیگرانی مانند فرهاد اصلانی، مرجانه گلچین، اکبرعبدی، محسن تنابنده، طناز طباطبایی، حمیدرضا آذرنگ، احمد مهران فر، هادی کاظمی، شهرام حقیقت دوست، الهام پاوه نژاد، رسول نجفیان، سیروس گرجستانی، حامد میرباقری، حسین سلیمانی، محسن سلیمانی، رضا کیانیان، هانیه توسلی و… اضافه شد.

جهت دانلود تیتراژ انتهایی سریال شاهگوش روی عکس زیر کلیک نمایید

تیتراژ شاهگوش

جهت دانلود تیتراژ ابتدایی سریال شاهگوش روی عکس زیر کلیک نمایید

تیتراژ شاهگوش

دانلود آنونس شاهگوش با حجم 8 مگ

 

 

ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .