close
دانلود آهنگ جدید
بانک,بانکهای ایران,کارت به کارت,سود بانکی,نرخ سود,استخدام بانک
loading...

سرگرمی

نرخ سود بانکی93,نرخ سود بانکی94,نرخ سود بانکی جدید,بانک صادرات,بانک ملت,بانک سپه,بانک ملی,بانگ پارسیان,بانک تجارت,بانک انصار,بانک اقتصاد نوین,بانک سامان,بانک مسکن,بانک مهر,موسسه کوثر,بانک کشاورزی

نرم افزار کارت ملی هوشمند

به گزارش اعتبار محمدسعید ایزدی، با بیان اینکه بانک ملت پیشتاز پرداخت وام به متقاضیان بافت های فرسوده شده است، گفت: امسال بانک ملت، به پنج هزار واحد به صورت مشارکت مدنی و هزار مورد جعاله ودیعه مسکن به متقاضیان وام پرداخت می کند.

وی افزود: برابر ابلاغیه بانک مرکزی، نرخ سود وام نوسازی، 22 درصد است که 9 درصد این سود را دولت و باقی آن را متقاضیان پرداخت می کنند.ایزدی گفت: مدت زمان بازپرداخت وام، 12 سال به صورت دو سال مشارکت مدنی، و 10 سال اجاره به شرط تملیک است.

احمد بازدید : 2405 یکشنبه 19 بهمن 1393 زمان : 12:0 نظرات ()

مدیر کل فناوری اطلاعات بانک مرکزی اعلام کرد که تغییر اصلی در روند چک‌های برگشتی در سال آینده و با راه اندازی سامانه صدور یکپارچه الکترونیکی دسته چک (صیاد) اتفاق می افتد./ناصر حکیمی در حاشیه چهارمین همایش بانکداری الکترونیک در پاسخ به سوال مبنی بر این که سامانه چکاوک تا چه اندازه موجب کاهش میزان چک‌های برگشتی که اکنون حجم بالایی را به خود اختصاص داده است، خواهد شد گفت: چکاوک سامانه تکمیلی دارد که از اوایل سال آینده با نام صیاد ایجاد می‌شود که براساس آن روی هر برگه چکی کدی قرار می گیرد که از طریق استعلام آن سابقه چک برگشتی مشخص می شود.
وی با بیان این‌که سامانه صدور یکپارچه الکترونیکی دسته چک اعتماد را تا حد بالای به چک بازخواهد گرداند ادامه داد: در این حالت فرد زمانی که چک را پردازش می کند آخرین اطلاعات شخص صادرکننده را نیز دریافت خواهد کرد که تا حد بالایی اطمینان را افزایش می دهد.
مدیر کل فناوری اطلاعات بانک مرکزی در این مورد که در مدت اجرای چکاوک تا چه اندازه چک‌های برگشتی کاهش یافته توضیح داد: چکاوک فقط روند فعلی پردازش چک را تغییر داده و اصل موضوع برای تغییر روند چک های برگشتی در سال آینده خواهد بود.
کارت های اعتباری مرابحه قانونی است
حکیمی همچنین در مورد این که اخیرا کارت های اعتباری در بانک‌ها صادر می‌شود‌ این کارت ها تا چه اندازه در راستای دستورالعمل بانک مرکزی است گفت:‌دستورالعمل جدیدی را حوزه نظارت بانک مرکزی در رابطه با کارت های اعتباری صادر کرد از این رو اگر کارت های ارائه شده بانک‌ها مرابحه باشند درچارچوب قوانین است در غیر این صورت قانونی نیستند.
وی همچنین درباره تغییر تراکنش بانک ها در سال جاری توضیح داد: در حال حاضر روزانه 45 تا 50 میلیون تراکنش در شتاب و بالای 50 میلیون در شاپرک داریم این درحالی است که به نظر می رسد در روزهای پایانی سال به 70 میلیون تراکنش نیز برسد.
وی به ایسنا گفت: تا پایان دی ماه بالغ بر 12 میلیون تراکنش بانکی از طریق کارت و پایانه‌های فروش ثبت شده که تا انتهای سال پیش بینی می کنیم به 15 میلیارد برسد

احمد بازدید : 1333 سه شنبه 07 بهمن 1393 زمان : 13:15 نظرات ()

حداکثر مبلغ کارت به کارت بانک ملی, حداکثر مبلغ کارت به کارت بانک ملت, حداکثر مبلغ کارت به کارت بانک صادرات, حداکثر مبلغ کارت به کارت بانک تجارت, حداکثر مبلغ کارت به کارت بانک سپه, حداکثر مبلغ کارت به کارت بانک پاسارگاد, حداکثر مبلغ کارت به کارت بانک مهر

مبالغ قابل انتقال از كارت مبدا و مقصد يك بانك در شبكه بانكي كشور:
بانك صادرات به بانك صادرات از طريق عابر بانك: 300 ميليون تومان
بانك تجارت: سه ميليون تومان و از طريق اينترنت بانك براي حساب تعريف شده بدون محدوديت.از كارت به حساب تعريف شده حداكثر 50 ميليون تومان
بانك ملت: بصورت عادي 10 ميليون تومان و در صورت پر كردن فرم مربوطه در شعبه حداكثر 300 ميليون تومان
بانك پاسارگاد: 15 ميليون تومان بصورت عادي و در صورت درخواست كتبي در شعبه حداكثر 100 ميليون تومان
بانك رفاه كارگران: حداكثر 100 ميليون تومان
بانك كارآفرين: 3 ميليون تومان
بانك انصار: 3 ميليون تومان
بانك سامان: از جمله بانك هايي است كه مي توان در دستگاه خودپرداز آن نامحدود و بدون سقف به كارت ديگر سامان انتقال وجه داد.مي توانيد ارقام ميلياردي هم جا به جا كنيد.البته اين كار ريسك بالايي دارد.
بانك سينا: 3 ميليون تومان
بانك اقتصاد نوين: 3 ميليون تومان
بانك سپه: از عابر بانك سپه بدون محدوديت انتقال و ميلياردي
بانك دي: بدون محدوديت و ميلياردي
گفتني است در برخي از بانك ها كه امكان انتقال چند صد ميليون توماني و ميلياردي فراهم شده است،احتمال دارد كه فرد در دو يا سه انتقال،كل وجه خود را جا به جا كند.

احمد بازدید : 8764 سه شنبه 18 شهريور 1393 زمان : 7:51 نظرات ()

بانک مرکزی در بخشنامه‌ ای به کلیه بانک‌ها و موسسات اعتباری تحت نظارت خود اعلام کرد از ابتدای شهریورماه امسال نرخ‌های سود سپرده های کوتاه مدت روزشمار در تمام شرایط 10 درصد است.

خبرگزاری مهر: در بخشنامه بانک مرکزی آمده است: نظر به اتمام مهلت تعیین شده برای اصلاح نرخ های سود سپرده های کوتاه مدت ویژه ای که قبل از تاریخ 1393/2/13 با نرخ ها و شرایط خاص ایجاد گردیده بودند، به اطلاع کلیه بانکها و موسسات اعتباری تحت نظارت  می رساند از تاریخ 1393/6/1 نرخ های سود سپرده های کوتاه مدت روزشمار در تمام موارد اعم از قبلی و جدید، صرفا" 10 درصد می باشد.

بانک مرکزی در این بخشنامه از اعضای هیات مدیره بانکها ، مدیران عامل و معاونان مدیرعامل هر بانک خواسته است در رعایت نرخ های مصوب شورای پول و اعتبار نهایت دقت و همراهی را به عمل‌ آورند.

احمد بازدید : 1320 چهارشنبه 29 مرداد 1393 زمان : 17:40 نظرات ()

نکته مهمی که سپرده گذاران قبل از هر گونه سپرده گذاری به آن توجه می کنند این است که کدام بانک نرخ سود بیشتری را پرداخت می کند.

 

تهران – اقتصاد برتر – 19 فروردین 93

نرخ سود بانکی طی سال های اخیر با تغییری از سوی بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار مواجه نبود، اما بانکها بدون سرو صدا، نرخ های سود خود را تغییر دادند و بانک مرکزی نیز نسبت به عملکرد آنها واکنشی نشان نداده است. پرداخت نرخ سود به یکباره در ابتدای سپرده گذاری با نرخ های سود بالا، پرداخت نرخ های سود روزشمار، تمرکز بر روی سپرده گیری های کوتاه مدت و حتی یک روزه، سپرده گذاری های ویژه بلندمدت از جمله تدابیری است که بانکها می خواهند از این فرصت ایجاد شده نهایت استفاده را ببرند.

جدول نرخ سود سال 93 در ادامه مطلب ...

 

احمد بازدید : 3180 پنجشنبه 23 مرداد 1393 زمان : 13:6 نظرات ()

  بانک ملی X کد ussd بانک پارسیان X کد ussd بانک صادرات X کد ussd X موجودی گرفتن X شماره کد USSD بانک انصار #763* X شماره کد USSD بانک پاسارگاد (امپاد) #720 X شماره کد USSD بانک حکمت ایرانیان #765* X شماره کد USSD بانک سینا #727*

بانک

یکی از خدمات بانکی مبتنی بر تلفن همراه استفاده از کدهای ussd است. کدهای ussd   در ساختار *…# این امکان را برای دارنده تلفن همراه فراهم می کند که در کوتاه ترین زمان برای گرفتن موجودی، شارژ و پرداخت قبوض اقدام کند.پبستر کدهای ussdامکانات دیگری هم دارد که باید به سایت اینترنتی هر بانکی یا شرکت دارنده کد مراجعه کنید....

 

احمد بازدید : 7499 شنبه 24 اسفند 1392 زمان : 15:40 نظرات ()

 بیشترین نرخ سود بانکی X نرخ سود X نرخ سود بانکها

با افزايش نرخ سود اوراق مشاركت به 23 درصد در شش ماه،بانكهاي ديگر نيز سعي كردند نرخ سود خود را به نرخ اوراق برسانند تا شب عيد رويايي داشته باشند.

 در حال حاضر بانكهاي بزرگ دولتي و خصوصي وارد جنگ سود براي جذب مشتري و پول بيشتر شده اند...

 

نرخ جدید در ادامه مطلب

احمد بازدید : 11701 جمعه 09 اسفند 1392 زمان : 3:23 نظرات ()

مهر به نقل از بانک صادرات ایران، نشریه تخصصی بنکر در جدیدترین گزارش خود فهرست 500 برند برتر دنیا در حوزه بانکداری منتشر کرد و بانک صادرات ایران به عنوان با ارزش‌ترین برند (نشان تجاری) در میان بانک های ایرانی اعلام شد.

این فهرست براساس شاخص‌هایی همچون ارزش برند هر بانک، میزان ثبات و استحکام و ارزش آن در بازار صورت گرفته و در فهرست 500 برند برتر سال 2014 بانک صادرات ایران رتبه 426 را به خود اختصاص داده و ارزش برند این بانک 190 میلیون دلار اعلام شده است.

شایان ذکر است در فهرست 500 بانک برتر تنها نام دو بانک ایرانی درج شده و بانک ملی پس از بانک صادرات ایران توانسته است رتبه 475 را به خود اختصاص دهد. براساس گزارش منتشره، بانک های آمریکایی ولس فارگو، اچ اس بی سی انگلیس و بانک امریکا به ترتیب در رتبه اول تا سوم قرار گرفته‌اند.

گفتنی است، موفقیت اخیر بانک صادرات ایران مدیون سياست گذاري و برنامه ريزي صحيح مديران عالي، همدلی و همراهی سهامداران، اعتماد مشتریان و تلاش و زحمت همکاران بوده که در صورت رفع محدودیت‌های بین‌الملل، با توجه به زیرساخت‌ و توانمندی های بانک در عرصه‌های داخلی و خارجی زمینه پیشرفت و اعتلای بیشتري براي آن فراهم خواهد شد.

احمد بازدید : 895 سه شنبه 06 اسفند 1392 زمان : 2:26 نظرات ()
 اگهی استخدام X استخدام بانک گردشگری X استخدام بانک گردشگری 93 X استخدام بانک
بانک گردشگری به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات در شهرستان تهران، از بین داوطلبین با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:
شرایط اختصاصی:
آشنایی با سامانه های مدیریت پایگاه داده:
SQL ServerOracle
آشنایی و تسلط به حداقل یک زبان برنامه نویسی تحت وب :Java Enterprise Edition (JEE)Microsoft Asp.Net
آشنایی با مفاهیم بانکداری و پرداخت الکترونیک

شرایط عمومی:

بومی بودن در شهرستان تهران
دارا بودن حداقل مدرک لیسانس در رشته های مهندسی کامپیوتر(نرم افزار ، IT)
دارا بودن حداقل معدل ۱۵ در آخرین مدرک تحصیلی
متولدین ۱۳۶۶ به بعد
* مدت خدمت سربازی داوطلبین به سقف سن اعلام شده اضافه می گردد.
*برای متقاضیان مدرک کارشناسی ارشد به شرط سنی ۳ سال اضافه می گردد.
*در صورت دارا بودن تجربه کاری مرتبط معادل زمان مذکور به سقف سنی اضافه میگردد.
کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم برای متقاضیان مرد
عدم سو پیشینه کیفری و برخورداری از حسن شهرت
بدیهی است شروع همکاری منوط به طی شدن مراحل استخدامی بانک و انجام مصاحبه تخصصی خواهد بود.

توضیحات:
لازم است متقاضیان محترم،فرم ثبت نام و سوابق کاری و تجربی موجود در وب سایت بانک گردشگری به آدرس  WWW.t ourismbank.irرا حداکثر تا تاریخ ۳ اسفند ۱۳۹۲تکمیل نمایند.

پس از ثبت نام و بررسی سوابق ، برای انجام مصاحبه تخصصی، از متقاضیان واجد شرایط دعوت به عمل خواهد آمد.

زمان مصاحبه بر اساس اولویت های مورد نیاز از طریق تلفن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید و به مراجعه حضوری ترتیب اثر داده نمی شود.
ثبت نام و انجام مصاحبه با متقاضیان هیچ گونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نخواهد کرد.

احمد بازدید : 864 سه شنبه 29 بهمن 1392 زمان : 21:54 نظرات ()

 بانک قوامین X سود روزشمار 23 درصد X سود بانک قوامین

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اخبار بانک ، همزمان با سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بانک قوامین سپرده ویژه بهمن را رونمایی کرده است.

این سپرده با نرخ جذاب و استثنایی ۲۳ درصد به مشتریان بانک قوامین ارائه می شود و شهروندان می توانند با مراجعه به حدود ۹۰۰ شعبه این بانک در سراسر کشور نسبت به افتتاح حساب اقدام کنند.

سپرده بهمن سپرده ۶ ماهه است که مشتریان با افتتاح این نوع سپرده می توانند پس از گذشت یک ماه از افتتاح حساب، سود خود را با نرخ ۲۳ درصد برداشت کنند.

از جمله مزایای این نوع سپرده برداشت پیش از موعد ۶ ماه است و برخلاف سایر سپرده های بلندمدت در بانک ها این نوع سرمایه گذاری هیچ گونه جریمه ای در صورت انسداد پیش از موعد ندارد.

بنابراین در صورتی که شخصی سپرده ۶ ماهه با نرخ ۲۳ درصد افتتاح کند و قبل از ۶ ماه (مثلا پس از گذشت یک ماه، ۴۰ روز یا ۵ ماه) برداشت کند بانک قوامین در مدتی که پول در بانک بوده بصورت روزشمار با نرخ ۲۳ درصد محاسبه سود می کند.

احمد بازدید : 2441 شنبه 26 بهمن 1392 زمان : 15:14 نظرات ()

تعداد صفحات : 4