close
دانلود آهنگ جدید
جدول پخش شبکه های تلویزیون,جدول پخش فیلم,زمان پخش برنامه تلویزیون
loading...

سرگرمی

جدول پخش شبکه های تلویزیون,فرکانس هاتبرد,زمان پخش برنامه تلویزیون,شبکه سه,iribtv.ir,پخش فیلم,زمان پخش برنامه های تلویزیون,پخش شبکه 3,پخش سیما,سایت پخش زنده شبکه 3,live.irib.ir,شبکه 3 آنلاین,پخش زنده

نرم افزار کارت ملی هوشمند

احسان علیخانی ویژه برنامه تحویل سال ۹۳ را از شبکه سوم سیما بر عهده دارد.

شبکه سه سیما امسال برخلاف سال گذشته قرار است احسان علیخانی را مجری برنامه تحویل سال اعلام کند تا بینندگان ساعات پایانی ۹۲ را با مجری «ماه عسل» بگذرانند.

احسان علیخانی در نوروز سال ۹۱ هم مجری برنامه تحویل سال شبکه دو سیما بود. او که در برنامه تحویل سال ۹۲ غیبت داشت، اجرای اصلی ویژه برنامه تحویل سال ۹۲ را به سیدعلی ضیا سپرد.

بر اساس این گزارش، تاکنون شبکه تهران نیز رامبد جوان را به عنوان سازنده‌ برنامه نوروز ۹۳ معرفی کرده است.

برای اولین‌بار برنامه‌ تحویل سال شبکه تهران به صورت تولیدی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی رامبد جوان تولید و پخش می‌شود.

این ویژه برنامه در روز ۲۹ اسفند ماه از ساعت ۶ تا ۸ صبح شروع می‌شود و تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت.

احمد بازدید : 1258 یکشنبه 18 اسفند 1392 زمان : 19:1 نظرات ()

شبکه آی فیلم انگلیسی از اسفند ماه 91 پخش فیلم و سریالهای ایرانی را با دوبله انگلیسی آغاز کرد و حال تمام افرادی که علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی هستند می توانند با تماشای این شبکه، زبان خود را تقویت کنند. این شبکه از روزهای دوشنبه تا پنجشنبه هر روز به نوبت شش سریال را پخش و هر شش ساعت یک بار آنها را تکرار می کند:
شبکه آی فیلم انگلیسی روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه هم علاوه بر پخش دو سریال به عنوان سریالهای آخر هفته، دو فیلم سینمایی ایرانی را هم با دوبله انگلیسی پخش می کند:
تماشای سریالهای ایرانی از طریق این شبکه، می تواند نقش مؤثری در یادگیری و تقویت زبان انگلیسی بینندگان داشته باشد، به ویژه مخاطبانی که در نتیجه پخش چندین باره این سریالها در شبکه های دیگر، ناخواسته دیالوگها را هم حفظ کرده اند!

شبکه آی فیلم انگلیسی از طریق ماهواره های هاتبرد(12520 / عمودی / 27500)، بدر یا عربست (12073 / افقی / 27500) و نایل ست (11747 / عمودی / 27500) قابل دریافت است و در سیستم دیجیتال پخش نمی شود.

> جدول پخش روزانه شبکه آی فیلم انگلیسی <
i filmtv.ir/english/schedule

 

احمد بازدید : 5317 شنبه 17 اسفند 1392 زمان : 7:11 نظرات ()

برنامه «سه‌ستاره» به تهیه‌کنندگی احسان علیخانی از شنبه ۱۰ اسفند روی آنتن می‌رود.
این برنامه به مناسبت بیست سالگی شبکه سه توسط احسان علیخانی تهیه و تولید شده و از ۱۰ اسفند به مدت هفت شب روی آنتن این شبکه می‌رود.
قرار است در این برنامه عملکرد بیست ساله شبکه سه مورد ارزیابی قرار بگیرد و این در حالی است که ۴۰ داور از طیف‌های متفاوت تمام آثار این شبکه در طول این ۲۰ سال را در حوزه های مختلف اعم از «بهترین مجری غیر ورزشی، بهترین مجری ورزشی، بهترین برنامه تلویزیونی، بهترین سریال، بهترین بازیگر مرد و زن و بهترین تیتراژ و موسیقی» تحلیل و داوری کردند و در نهایت با انتخاب آنها در هر هفت حوزه، ۱۰ انتخاب نهایی صورت گرفت.
اما مرحله اصلی نظرسنجی پیامکی مردمی است که در طول هفت شب پخش برنامه « سه ستاره» مردم منتخبین را از میان آن ۱۰ گزینه در هر حوزه مشخص خواهند کرد.

احسان علیخانی در ویژه برنامه سال تحویل برنده‌های نهایی را اعلام و برخی از آنها مهمان این برنامه خواهند بود.
علیخانی و گروهش استارت تولید این برنامه را از دی ماه زدند و آیتم‌های تولیدی متنوعی برای پخش در «سه ستاره» در نظر گرفته شده که گفتگو با هنرمندان، مستندهایی از دیدار با خانواده شهدا، تجلیل از مقام آنها و...برخی از این آیتم ها هستند.

احمد بازدید : 1197 شنبه 10 اسفند 1392 زمان : 9:18 نظرات ()
 دانلود طنز هله هوله X دانلود خوب بد زشت X دانلود قند و پند X دانلود کلاه قرمزی 93
بخشی‌زاده تصریح کرد: امسال شبکه یک سیما سریال‌های پایتخت ۳ و طنز هله هوله را در نظر گرفته که پایتخت هر شب ساعت ۲۲:۱۵ به روی آنتن می‌رود و تکرار آن نیز در ۲ نوبت ساعت‌های ۱:۳۰ بامداد و ۱۵ روز بعد پخش می شود. شبکه دو سیما نیز مجموعه خوب، بد، زشت را تدارک دیده و دو مجموعه قند و پند و کلاه قرمزی هم از این شبکه پخش می‌شوند. خوب‌، بد، زشت هر شب ساعت ۲۱:۳۰ پخش می‌شود و در دو باکس ۲ بامداد و ۱۴ روز بعد تکرار می‌شود.

دانلود سریال پایتخت 3 با لینک مستقیم

وی افزود: مجموعه‌های روزهای بد در و طنز آیتمی کرکره نیز مجموعه‌های شبکه سه سیما هستد که روزهای بد در، ساعت ۲۰:۴۵ روانه آنتن می‌شود و تکرار آن ساعت ۲۴ و ۱۶ روز بعد است. شبکه تهران نیز ما فرشته نیستیم را برای نوروز ۹۳ تدارک دیده است که ساعت ۲۳:۱۵ با تکرار ساعت ۱۹ روز بعد پخش می‌شود.

بخشی‌زاده گفت: شبکه چهار سیما با سریال خارجی به استقبال نوروز می رود و شبکه قرآن و معارف سیما هم دو مجموعه گوهر جان و مثل من، مثل تو را روانه آنتن می‌کند.

همچنین شبکه تماشا نیز در ایام نوروز سریال پایتخت ۳ را تکرار می‌کند و مجموعه‌های معلم، آب پریا، زورو، مسافران، شام و آوای باران را هم به روی آنتن می‌برد.

احمد بازدید : 906 سه شنبه 06 اسفند 1392 زمان : 18:45 نظرات ()

به دنبال رفع تحریم ماهواره‌ای صدا و سیما، امکان دریافت ۱۷ شبکه سراسری به همراه ۷ شبکه برون مرزی سیما از طریق ماهواره هاتبرد در مدار ۱۳ درجه شرقی فراهم شد. این شبکه‌ها روی فرکانس قدیمی صدا و سیما در این ماهواره (فرکانس ۱۲۴۳۷ / افقی / ۲۹۹۰۰) قرار گرفته‌اند.

این اولین بار است که شبکه‌های داخلی ایران از طریق ماهواره هاتبرد پخش می‌شود. پیش از این فقط به برخی شبکه‌های برون مرزی از این ماهواره قابل دریافت بودند.

دریافت این شبکه‌ها فقط از طریق ریسیورهای اچ دی قابل دریافت است.

همچنین از روز ۱۸ بهمن ماه همین شبکه‌ها به همراه برخی شبکه‌های رادیویی روی ماهواره اینتل ست ۹۰۲ در مدار ۶۲ درجه شرقی قرار گرفته‌اند.

شبکه‌های استانی هم به تدریج در حال اضافه شدن به ماهواره اینتل ست ۹۰۲ هستند.

این در حالی است که پخش برنامه‌های صداوسیما از ماهواره بدر (عربست) در مدار ۲۶ درجه شرقی ادامه دارد.

 

جدول فرکانسها در ادامه همین مطلب

احمد بازدید : 11404 سه شنبه 06 اسفند 1392 زمان : 2:5 نظرات ()
سریال پایتخت 3

این تهیه‌کننده در ادامه با اشاره به اعتراضاتی که به سریال «پایتخت 1» از سوی مازندرانی‌ها شده بود، یادآور شد: در آن زمان به یاد دارم که وقتی سریال «پایتخت 1» پخش می‌شد‌ چنین حسی از سوی اقوام مازندرانی به سریال ما ایجاد شد در صورتی که واقعا قصد ما توهین نبوده است. سریال «پایتخت» برای مازندرانی‌ها حسن‌های خیلی زیادی داشت که بعدها خودشان هم متوجه شدند که قصد ما توهین نبوده است؛ ضمن اینکه جا دارد بگویم همه مازندرانی‌ها مثل هم نیستند. به عنوان مثال در مازندران ممکن است یک عده شوخی‌های نقی با خانواده‌اش را بپذیرند و دوست داشته باشند و برعکس عده‌ای هم ممکن است همین شوخی‌ها را اصلا دوست نداشته باشند.

 

سریال پایتخت  3

احمد بازدید : 1108 چهارشنبه 30 بهمن 1392 زمان : 18:46 نظرات ()

  رادیو گلچین X سایت رادیو گلچین X فرکانس رادیو گلچین X رادیو گلچین صدا و سیما

رادیو گلچین به عنوان جدیدترین شبکه رادیویی سازمان صدا و سیما آغاز به کار کرد. این رادیو به پخش گلچین برنامه های سایر شبکه های رادیویی اختصاص دارد. این رادیو از روز بیست و سوم بهمن ماه 92 هر روز در ساعات خالی کانال رادیو فصلی از ساعت 21:00 تا 06:00 بامداد روز بعد به پخش منتخبی از برنامه های دیگر شبکه های رادیویی می پردازد. در رادیو گلچین قبل از هر برنامه، زمان پخش و شبکه پخش کننده آن معرفی می شود.

با آغاز به کار رادیو گلچین، رله برنامه های رادیو آوا از کانال رادیو فصلی متوقف شد و زمان بندی این کانال از ساعت 06:00 بامداد تا 17:00 به رادیو فصلی، از ساعت 17:00 تا 21:00 به رادیو صبا (لبخند) و از ساعت 21:00 تا 06:00 بامداد روز بعد به رادیو گلچین اختصاص یافت.

برنامه های رادیوهای فصلی، صبا و گلچین با نام رادیو فصلی در سیستم دیجیتال و نیز روی موج اف ام فرکانس 105.5 مگاهرتز در تهران و فرکانس 105.1 مگاهرتز در جزیره کیش قابل دریافت می باشد.

 

 

> پخش زنده رادیو فصلی <

(از ساعت 06:00 بامداد تا 17:00)

 

> پخش زنده رادیو صبا (لبخند) <

(از ساعت 17:00 تا 21:00)

 

> پخش زنده رادیو گلچین <

(از ساعت 21:00 تا 06:00 بامداد روز بعد)

احمد بازدید : 760 پنجشنبه 24 بهمن 1392 زمان : 22:8 نظرات ()

تعداد صفحات : 3