close
دانلود آهنگ جدید
آموزش زبان انگلیسی,آموزش مکالمه انگلیسی,آموزش زبان انگلیسی pdf,آموزش زبان انگلیسی pdf به فارسی
loading...

سرگرمی

سریال آموزش زبان English,فیلم آموزش زبان انگلیسی,زبان انگلیسی تولیمو,دانلود کتاب نصرت انگلیسی,آموزش زبان انگلیسی نصرت,دانلود کتاب 504,آزمون‌های تافل و آیلتس,دیکشنری انگلیسی به فارسی,دیکشنری انگلیسی

نرم افزار کارت ملی هوشمند

 واژگان انگلیسی

 دانلود کتاب ۱۱۰۰ واژه X دانلود کتاب ۱۱۰۰ انگلیسی X دانلود کتاب ۱۱۰۰ لغت X دانلود کتاب ۱۱۰۰ انگلیسی با ترجمه فارسی

نام کتاب :  ۱۱۰۰ کلمه ضروری زبان انگلیسی برای آزمون های زبان‎

نویسنده : رضا سعیدی نیا

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  ۳۰

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  ۷۰۸  کیلوبایت

توضیحات : در این کتاب معادل انگلیسی بیش از ۱۱۰۰ واژه فارسی بر اساس حروف الفبا مرتب شده است. اکثر این واژه ها، از کلمات پر کاربرد در آزمونهای زبان انگلیسی ،تافل، تولیمو، کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری هستند.

http://up.eltconferenceili.ir/up/mokhtasar/Music/download.png

احمد بازدید : 1615 دوشنبه 11 فروردين 1393 زمان : 5:57 نظرات ()

اطلاعيه سازمان سنجش در باره تاريخ برگزاري و نحوه ثبت‌نام در آزمون‌هاي زبان انگليسي پيشرفته توليمو در سال ۱۳۹۳ (Tolimo : E-A۲۰۱۴)/سازمان سنجش آموزش کشور بدين‌وسيله به اطلاع مي‌رساند که به منظور ايجاد زمينه و توسعه زبان‌آموزي در کشور و فراهم آوردن امکانات سنجش توانائي دانش باني دانش‌آموزان، دانشجويان و دانش‌آموختگان، آزمون‌ زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo: E-A ۲۰۱۴) در ۱۰ دوره در سال ۱۳۹۳ براساس توضيحات مندرج در اين اطلاعيه به شرح جدول ذيل برگزار مي‌گردد.

 

احمد بازدید : 731 شنبه 24 اسفند 1392 زمان : 14:9 نظرات ()

کتاب ۵۰۴ لغت ضروری یک از مهم ترین مراجع برای امتحان بین المللی تافل و ایلتس می باشد , هم چنین این کتاب برای آزمون ورودی های دانشگاه های سراسری و آزاد در مقطع کارشناسی ارشد نیز بسیار مهم بوده است و یادگیری لغات آن یکی از مهم ترین عامل های موفقیت در این آزمون ها به شمار می رود . کتابی که برای شما در نظر گرفته شده است شامل ترجمه فارسی تمامی لغت و متن ها و هم چنین پاسخ کلیه تست ها و تمرینات می باشد که به شما در یادگیری کمک دو چندانی می کند . این کتاب شامل ۴۲ درس می باشد که در هر درس شما با کلمات جدیدی آشنا می شوید و هم چنین با کاربرد آن ها در جملات و معناهای دیگر آن ها را نیز می آموزید ...

فایل صوتی کل کتاب اضاف شد!

احمد بازدید : 2326 چهارشنبه 30 بهمن 1392 زمان : 14:58 نظرات ()

 تافل X آیلتس X سازمان سنجش X زبان انگلیسی X آیتلس 2014 X تافل 2014 X آزمون تافل دانشگاه آزاد X آزمون تافل سازمان سنجش

رییس سازمان سنجش آموزش کشور درباره هزینه برگزاری آزمون IELTS و تافل و افزایش قیمت برگزاری این آزمون‌ها گفت: با توجه به هزینه‌های مختلفی که برای برگزاری این آزمون انجام می‌شود در حال حاضر قیمت مناسب است و سازمان سنجش در مقابل افزایش قیمت آن مقاومت می‌کند.

دکتر ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) با اشاره به اینکه هزینه آزمون تافل به صورت مستقیم و به دلار پس از ثبت‌نام داوطلب به مرکز مربوطه انتقال داده‌ می‌شود، درباره هزینه‌های آزمون IELTS اظهار کرد: درباره هزینه آزمونIELTS این نکته را باید مد نظر قرار داد که هزینه‌ای که داوطلبان برای شرکت در این آزمون می‌پردازند، شامل هزینه خود آزمون، انتقال پول و همچنین هزینه برگزاری آزمون است که با توجه به این امر در حال حاضر قیمت آزمون‌ IELTS زیاد نیست.

 وی درباره امکان کاهش قیمت آزمون IELTS متناسب با تغییر قیمت دلار، خاطر نشان کرد: هزینه‌های برگزاری آزمون تنها وابسته به قیمت دلار نیست، تنها در صورتی ممکن است بهبودی در قیمت این آزمون به وجود آید که تبادلات مالی ایران با دیگر کشورها بهبود پیدا کند.

 به گفته خدایی هزینه برگزاری این آزمون در موسسات مختلف یکسان و تحت نظارت سازمان سنجش است و سازمان سنجش تا به حال در برابر افزایش هزینه های این آزمون مقاومت کرده است.

احمد بازدید : 951 شنبه 14 دي 1392 زمان : 3:13 نظرات ()

باید زمانی که دانش‌آموزان از مدرسه فارغ‌التحصیل می‌شوند در کنار دیپلم خود دو دیپلم "زبان انگلیسی" و "کامپیوتر" را نیز از مدرسه اخذ کنند.

علی اصغر فانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ورود زبان انگلیسی به مدارس ابتدایی و ارتقابخشی و مهارت‌آموزی زبان و برنامه‌های آموزش و پرورش در این حوزه، گفت: با معاونت توسعه بحث زبان انگلیسی را شروع کردیم و بحث‌های کارشناسی و چالشی را با سه معاونت در این رابطه برگزار کردیم و در جلسه به آنها گفتم که من سردار نیستم، بلکه سرباز هستم.

وی افزود: به معاونت متوسطه گفتم باید زمانی که دانش‌آموزان از مدرسه فارغ‌التحصیل می‌شوند در کنار دیپلم خود دو دیپلم زبان انگلیسی و کامپیوتر را نیز از مدرسه اخذ کنند.

به معاونت متوسطه گفتم باید زمانی که دانش‌آموزان از مدرسه فارغ‌التحصیل می‌شوند در کنار دیپلم خود دو دیپلم زبان انگلیسی و کامپیوتر را نیز از مدرسه اخذ کنند.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه این طرح را دنبال می‌کنیم، اظهار کرد: کانون زبان پتانسیلی دارد که می‌توان از مدرسان آنها در نوبت بعدازظهر و دو روز در هفته استفاده کرد که با استقبال و اعلام آمادگی مسئولان جدید کانون فرهنگی مواجه شد.

وی تصریح کرد: اگر می‌خواهیم در آموزش و پرورش ارتقای کیفی اتفاق بیفتد و با توجه به اینکه یکی از مشکلات اصلی در آموزش زبان، نیروی انسانی است؛ بهسازی نیروی انسانی جزو برنامه‌ها و اولویت‌های کاری آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید است.

وزیر آموزش و پرورش درباره برنامه‌های خود در امور ارتقاء معیشت معلمان، گفت: معلم باید در امور خود این ارتقا را حس کند، اما بیان این مسایل دور از شان و جایگاه معلم است.

همه وزرای قبل از من هر کار کوچکی را که برای معلم انجام می‌دادند، 100 بار می‌گفتند

فانی تاکید کرد: نباید به خدشه‌دار شدن جایگاه معلم دامن بزنیم و گفتن از معیشت معلم، تحقیر جایگاه آنهاست. همه وزرای قبل از من هر کار کوچکی را که برای معلم انجام می‌دادند، 100 بار می‌گفتند و در عین حال که تلاشم را در این زمینه می‌کنم، اما وارد مباحث معیشتی معلمان نمی‌شوم.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر حفظ جایگاه معلم، گفت: باید جایگاه از دست رفته معلمان را بازگرداند. معلم باید انتقاد کند، پیشنهاد داشته باشد و اظهارنظر کند.

وی اضافه کرد: در روزهای نخستین سرپرستی، مشاوری به نام مشاور در اقتصاد و رفاه فرهنگیان منصوب کردم که برای نخستین بار این سمت در آموزش و پرورش شکل گرفت و در بیش از 200 جلسه‌ای که با صاحب‌نظران برگزار کردیم، به راه‌حل‌هایی در زمینه مثبت گردشگری و درمان معلمان رسیدیم که به تدریج این برنامه‌ها را فرهنگیان خواهند دید.

فانی درباره آخرین تغییرات و تصمیم‌های اتخاذ شده برای بیمه طلایی فرهنگیان نیز اظهار کرد: تاکنون به جمع‌بندی قطعی نرسیده‌ایم؛ هر چند راهکارهایی چون تاسیس سازمان بیمه و رقابتی کردن بیمه طلایی با سایر بیمه‌ها مطرح است، اما آنچه مسلم است وضعیت بیمه درمانی فرهنگیان بهتر از شرایط فعلی خواهد شد.

فانی درباره آخرین تغییرات و تصمیم‌های اتخاذ شده برای بیمه طلایی فرهنگیان نیز اظهار کرد: تاکنون به جمع‌بندی قطعی نرسیده‌ایم؛ هر چند راهکارهایی چون تاسیس سازمان بیمه و رقابتی کردن بیمه طلایی با سایر بیمه‌ها مطرح است، اما آنچه مسلم است وضعیت بیمه درمانی فرهنگیان بهتر از شرایط فعلی خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد تا قبل از پایان امسال بیمه طلایی را به جایی برسانند و بیمه‌ای که در آینده خیلی نزدیک در اختیار فرهنگیان قرار خواهد گرفت، بیمه خوبی در مقایسه با بیمه فعلی باشد.

احمد بازدید : 1015 جمعه 22 آذر 1392 زمان : 16:50 نظرات ()

دانلود کتاب ضروری ترین لغات زبان انگلیسی 504 Absolutely Essential Words به همراه ترجمه کتاب و فایل های صوتی درس به درس آن.
کتاب ۵۰۴ از جمله معروفترین و محبوب ترین مراجع یادگیری لغت می باشد. مطالعه این کتاب را به تمامی زبان آموزان مخصوصا داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توصیه می کنیم. کتاب PDF و بخش های صوتی این مجموعه را می توانید در ادامه دانلود کنید.

 

 

دانلود کتاب

فایل صوتی 1

فایل صوتی 2

فایل صوتی 3

فایل صوتی 4

احمد بازدید : 1047 دوشنبه 11 آذر 1392 زمان : 21:31 نظرات ()

نرم افزار آموزش رزتا استون انگلیسی لهجه آمریکایی Rosetta Stone TOTALe American English Version 4 یکی از معروفترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی در دنیا است. روش آموزش زبان انگلیسی Rosetta Stone از نحوه یادگیری اولین زبان، یعنی زبان مادری پیروی میکند. برنامه آموزش زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی با کمک تصاویر مرتبط و تلفظ کلمات و جملات و با تکرار آنها و در عین حال بدون استفاده از ترجمه یا گرامر زبان مورد نظر را آموزش می دهد. با این روش شما نوشتن، خواندن، مکالمه، تلفظ و گرامر را به صورت طبیعی و بدون نیاز به ترجمه فارسی یاد خواهید گرفت. شما معنی کلمات را با استفاده از ارتباط آنها با تصاویرشان و با تکرار و شنیدن و خواندن آنها بسیار بهتر یاد خواهید گرفت و نیازی به حفظ ترجمه فارسی آنها ندارید. این روش اکنون بهترین روش آموزش زبانهای خارجی است و در تمام مراکز آموزش زبان از آن استفاده می شود. در این صفحه آموزش زبان انگلیسی رزتا استون برای دانلود هموطنان عزیز قرار گرفته است. جهت دانلود سی دی Rosetta Stone بر روی لینکهای دانلود کلیک کنید. 

نرم افزار رزتا استون نسخه چهارم ۴ Rosetta Stone TOTALe (حجم ۲۴۷ مگابایت)  (توجه : در مراحل نصب و اجرای نرم افزار اینترنت خود را کاملا قطع نمایید)

دانلود سی دی سطح اول زبان انگلیسی لهجه آمریکایی رزتا استون Level 1 (حجم ۴۱۰ مگابایت)

دانلود سی دی سطح دوم زبان انگلیسی لهجه آمریکایی رزتا استون Level 2 (حجم ۳۵۷ مگابایت) 

دانلود سی دی سطح سوم زبان انگلیسی لهجه آمریکایی رزتا استون Level 3 (حجم ۴۰۱ مگابایت) 

دانلود سی دی سطح چهارم زبان انگلیسی لهجه آمریکایی رزتا استون Level 4 (حجم ۴۰۴ مگابایت) 

دانلود سی دی سطح پنجم زبان انگلیسی لهجه آمریکایی رزتا استون Level 5 (حجم ۴۴۰ مگابایت) 

دانلود فایلهای صوتی سطح ۱و۲و۳و۴و۵ Audio Companions (حجم فشرده ۴۰۷ مگابایت – حجم اصلی ۱۰۰۰ مگابایت) 

احمد بازدید : 1635 چهارشنبه 06 آذر 1392 زمان : 5:27 نظرات ()

 

دانلود فایل صوتی تمامی 90 درس مجموعه آموزش زبان نصرت

آموزش به شیوه نصرت ۲

نصرت ۲ بهترین و معروف ترین روش آموزش انگلیسی در ایران میباشد. این همآموزش مکالمه زبان انگلیسی در ۹۰ روز بدون نیاز به کتاب، جزوه و مدرس فقط با روزی ۳۰ دقیقه زمان برای تمرین. این پکیج کامل ترین روش آموزش انگلیسی در ایران میباشد و یکی از پر طرفدارترین ها در بین کاربران میباشد

 

دانلود فایل صوتی در ادامه همین مطلب

احمد بازدید : 3591 پنجشنبه 30 آبان 1392 زمان : 4:7 نظرات ()

 دانلود کتاب صوتی 504 X Absolutely Essential Words 3rd Edition X کتاب 504 آموزش X آموزش کتاب 504 X آموزش لغات کتاب 504 X کتاب 504

کتاب ۵۰۴ از جمله معروفترین و محبوب ترین مراجع یادگیری لغت می باشد. مطالعه این کتاب را به تمامی زبان آموزان مخصوصا داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توصیه می کنیم. کتاب PDF و بخش های صوتی این مجموعه را می توانید در ادامه دانلود کنید.

 

 

Download 504 Absolutely Essential Words 3rd Edition PDF (size: 6 MB)

  Download 504 Absolutely Essential Words Audio Files – Part 1 (size:40 MB)

  Download 504 Absolutely Essential Words Audio Files – Part 2 (size:42 MB)

  Download 504 Absolutely Essential Words Audio Files – Part 3 (size:43 MB)

  Download 504 Absolutely Essential Words Audio Files – Part 4 (size:40 MB)

احمد بازدید : 2088 پنجشنبه 30 آبان 1392 زمان : 3:43 نظرات ()

تعداد صفحات : 2